Главная

      Правила

      Олимпиады

      Фотогалерея

      Видеогалерея

      Новости

      Статьи

      Контакты

      Форум

Генеральный спонсор

Спонсор 


 

Участники

Реєстраційна відомість команд-учасниць
зимової школи з програмування.

ХНУРЭ, 14-20 лютого 2008 р.


Вищий навчальний заклад

University

Short university

Command name

Тренер

Учасники

English Name

Ком

1

Винницький національних технічний університет

Vinnytsiua National Technical University

VNTU

VNTU-1

Месюра Володимир Іванович

Месюра Володимир Іванович

Volodymyr Mesyura

 Coach

Невідомий Віталій Петрович

Vitaliy Nevidomiy

 

Стах Олексій Сергійович

Alex Stakh

 

Козачук Андрій Валерійович

Andriy Kozachuk

 

2

Винницький національних технічний університет

Vinnytsiua National Technical University

VNTU

VNTU-2

Месюра Володимир Іванович

Майданюк Володимир Павлович

Volodymyr Maydanyuk

 Coach

Михалевський Євгеній Валерійович

Eugene Mikhalevskiy

 

Подольський Андрій Олегович

Andriy Podolskiy

 

Щепановський Костянтин

Kostyantyn Schepanovskiy

 

3

Волинський національний університет імені Лесі Українки

Volyn National University named after Lesya Ukrainka

VNU

Everest

Чепрасова Тетяна Іванівна

Чепрасова Тетяна Іванівна

Tetyana Cheprasova

 Coach

Дегтярук Дмитро Леонідович

Dmutro Degtyaryk

 

Щегельський Тарас Сергійович

Taras Shchegelskij

 

Юхимчук Володимир Олександрович

Volodumur Yuhimchuk

 

4

Дніпродзержинський державний технічний університет

Dnieprodzerzhinsk the state technical university

DSTU

PM

Косухіна Олена Станіславівна

Косухіна Олена Станіславівна

Olena Kosuhina

 Coach

Тарахно Ірина Сергіївна

Iryna Tarakhno

 

Беклемешев Роман Андрійович

Roman Beklemeshev

 

Аксьонов Владислав Сергійович

Vladislav Axionov

 

5

Дніпродзержинський державний технічний університет

Dnieprodzerzhinsk the state technical university

DSTU

PZ

Крамаренко Володимир Васильович

Крамаренко Володимир Васильович

Volodimir Kramarenko

 Coach

Луценко Олег Павлович

Oleg Lutsenko

 

Сугаль Сергій Олексанндрович

Sergey Sugal

 

Коротков Олег Ігоревич

Oleg Korotkov

 

6

Донбаський державний технічний університет

Donbass state technical university

DonSTU

MFA

Чуріков Костянтин Анатолійович

Чуріков Костянтин Анатолійович

Konstantin Churikov

 Coach

Балбєко Сергій Володимирович

Sergey Balbeko

 

Гусаков Дмитро Олександрович

Dmitry Gusakov

 

Вержаковський Андрій Анатолійович

Andrew Verzhakovsky

 

7

Донецький Нацiональний унiверситет

Donetsk National University

DonNU

Fortune

Неспирный Виталий Николаевич

Неспирный Виталий Николаевич

Vitaliy Nespirnyy

 Coach

Лунев Антон Андреевич

Anton Lunyov

 

Нейман Евгений Викторович

Evgen Neiman

 

Королев Вячеслав Александрович

Vyacheslav Korolyov

 

8

Донецький Нацiональний унiверситет

Donetsk National University

DonNU

VIP

Парамонов Антон Iванович

Парамонов Антон Iванович

Anton Paramonov

 Coach

Кузовков Максим Сергiйович

Maxim Kuzovkov

 

Тимчук Олег Сергійович

Oleg Timchuk

 

Ломонос Антон Геннадійович

Anton Lomonos

 

9

Закарпатський державний університет

Transcarpatian state university

ZakDU

Dream team

Дробнич Олексій Володимирович

Орейда Андрій Володимирович

Andrij Opeida

 Coach

Угрин Віктор Іванович

Viktor Ugrin

 

Петричкович Олександр Анатолієвич

Oleksandr Petrichkovich

 

Саламатов Денис Дмитрович

Denis Salamatov

 

10

Закарпатський державний університет

Transcarpatian state university

ZakDU

Hardcoders

Непійпов Едуард Іванович

Мучичка Василь Іванович

Vasil Muchichka

 Coach

Чепуряєв Вадим Вадимович

Vadim Chepuraev

 

Сергієнко  Богдан Віталійович

Bogdan Sergienko

 

Тимошенко Яків Якович

Yakov Timoshenko

 

11

Запорізький національний університет

Zaporizhzhya National University

ZNU

Z-N-U

Бровченко Євген Едуардович

Кеберле Наталия

Natalya Keberle

 Coach

Бровко Роман Сергійович

Roman Brovko

 

Колесник Павло Олександрович

Pavel Kolesnik

 

Бакланов Антон Юрийович

Anton Baklanov

 

12

Київський Національний Університет ім. Т. Шевченко

Kiev National Taras Shevchenko University

KNU

KNU DDRAGONS

Бондаренко Виталий Викторович

Виталий Викторович Бондаренко

Vitalii Bondarenko

 Coach

Райчук Антон Володимирович

Anton Raichuk

 

Різванов Роман Рафаелович

Roman Rizvanov

 

Знов’як Юрій Володимирович

Yuriy Znovyak

 

13

Київський Національний Університет ім. Т. Шевченко

Kiev National Taras Shevchenko University

KNU

Pointless

Виталий Викторович Бондаренко

Виталий Викторович Бондаренко

Vitalii Bondarenko

 Coach

Нейтер Даніїл Юлійович

Daniil Neiter

 

Сімоненко Владислав Євгенович

Vladyslav Simonenko

 

Гриненко Андрій Андрійович

Andrii Grynenko

 

14

Класичний приватний університет

Classical private university

CPU-Z

CPU-Z

Шумада Роман Ярославович

Шумада Роман Ярославович

Roman Shumada

 Coach

Січева Олександра Сергіївна

Olexandra Sicheva

 

Шенденков Сергій Володимирович

Sergiy Shendenkov

 

Мосін Андрій Володимирович

Andrey Mosin

 

15

Комп’ютерна академія «ШАГ». Дніпропетровська філія

Computer Academy “Step”

CA “Step”

Step

Фокша Константин Сергеевич

Фокша Константин Сергеевич

Konstantin Foksha

 Coach

Волошин Роман Вікторович

Roman Voloshin

 

Судаков Андрій Володимирович

Andrei Sudakov

 

Филатова Юлія Євгенівна

Evgenevna Filatova

 

16

Кримський інженерно-педагогічний університет

Crimean Engineering and Pedagogical University

CIPU

CIPU

Абдураманов Зіннур Шевкетович

Абдураманов Зіннур Шевкетович

Zinnur Abduramanov

 Coach

Усеінуджа Тімур Музаффарович

Timur Useinudja

 

Тупалов Юсуф Асанович

Yusuf Tupalov

 

Селімов Селім Мухтарович

Selim Selimov

 

17

Львівський національний університет імені І. Франка

Ivan Franko Lviv National University

Lviv NU

RockWellTeam

Білецький Василь Миколайович

Євчинець Ігор Петрович

Igor Yevchinets

 

Дзюма Дмитро Володимирович

Dmytro Dzyuma

 

Воєца Олександр Олександрович

Alexander Voyetsa

 

 

Vasyl Biletskyy

 Coach

18

Львівський національний університет імені І. Франка

Ivan Franko Lviv National University

Lviv NU

Scorpions

Білецький Василь Миколайович

Білецький Василь Миколайович

Vasyl Biletskyy

 Coach

Коркуна Остап Олегович

Ostap Korkuna

 

Бабіля Руслан Васильович

Ruslan Babilya

 

19

Львівський національний університет імені І. Франка

Ivan Franko Lviv National University

Lviv NU

Sent

Білецький Василь Миколайович

Бардаков Сергій Олександрович

Sergiy Bardakov

 

Накрийко Андрій Володимирович

Andrij Nakryjko

 

Яремко Михайло Зіновійович

Myhaylo Yaremko

 

 

Vasyl Biletskyy

 Coach

20

Мелитопольский государственный педагогический университет

Melitopol State Pedagogical University

MSPU

PPC

Додонов Антон Валерьевич

Додонов Антон Валерьевич

Antony Dodonov

 Coach

Заравняев Роман Михайлович

Roman Zaravnjaev

 

Гончаров Сергей Сергеевич

Sergey Goncharov

 

Евченко Павел Борисович

Pavel Yevchenko

 

21

Национальный университет кораблестроения имени адмирала Макарова

National Unisersity of Shipbuilding

NUS

NUS

Беркунский Евгений Юрьевич

Беркунский Евгений Юрьевич

Eugenij Berkunsky

 Coach

Борисевич Алексей Андреевич

Alexey Borisevich

 

Знайко Дмитрий Сергеевич

Dmitrij Znajko

 

Кузин Виталий Геннадиевич

Vitaly Kuzin

 

22

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського «ХАІ»

National aerospace university named after N.E.Zhukovsky “Kharkiv aviation institute”

KhAI

Cybernetics

Голуб Надія Григорівна

Голуб Надія Григорівна

Nadezhda Golub

 Coach

Дідук Кирилл Сергійович

Kirill Diduk

 

Завгородній Євген Юрійович

Eugene Zavgorodny

 

Соколов Микита Сергійович

Nikita Sokolov

 

23

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського «ХАІ»

National aerospace university named after N.E.Zhukovsky “Kharkiv aviation institute”

KhAI

Desperados

Дужий В’ячеслав Ігорович

Дужий В’ячеслав Ігорович

Vjatcheslav Duzhy

Coach

Ковтун Ярослав Віталійович

Yaroslav Kovtun

 

Старов Олексій Олександрович

Oleksiy Starov

 

Проценко Олексій Геннадійович

Oleksiy Protsenko

 

24

Національний лісотехнічний університет України

National university of foresty and wood technology

NLTY

DreamTeam

Дендюк Михайло Володимирович

Дендюк Михайло Володимирович

Myhailo Dendjyk

 Coach

Прусак Юрій Володимирович

Yra Prusak

 

Петрянич Олександр Володимирович

Olexander Petryanych

 

25

Національний лісотехнічний університет України

National university of foresty and wood technology

NLTY

Symantec

Дендюк Михайло Володимирович

Дендюк Михайло Володимирович

Myhailo Dendjyk

 Coach

Зайцев Денис Олександрович

Denys Zaycev

 

Федорів Мар’яна Євгеніївна

Maryana Fedoriv

 

26

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

National technical university “Kharkiv polytechnic institute”

NTU “KhPI”

IF

Галуза Олексій Анатолійович

Галуза Олексій Анатолійович

Alexey Galuza

 Coach

Джулгаков Дмитро Віталійович

Dmytro Dzhulgakov

 

Полосухін Ілля Дмитрович

Ilya Polosukhin

 

27

Національний університет ім. В. Даля

V. Dahl Eastukraine National University

EUNU

EUNU

Зубов Віктор Миколайович

Тарасенко Сергій Олексійович

Sergey Tarasenko

 Coach

Тисячка Олександр Валеріойвич

Alexander Tisychka

 

Овчаренко Антон Олександрович

Anton Ovcharenko

 

Цапко Антон Васильович

Anton Tsapko

 

28

НТУУ «КПИ»

Institute for Applied System Analysis

IASA

IASA

Ирина Назарчук

Ирина Назарчук

Irina Nazarchuk

 Coach

Кордубан Дмитрий Александрович

Dmytro Korduban

 

Слюсаренко Алексей Александрович

Oleksiy Slyusarenko

 

Каисцкий Алексей Викторович

Oleksiy Kasitskyy

 

29

НУ «Львівська політехніка»

National University Lvivska Polytechnica

NULP

Eternals

Чура Ігор Іванович

Чура Ігор Іванович

Ihor Chura

 Coach

Голобородько Михайло Миколайович

Mykhaylo Holoborod’ko

 

Данило Ольга Ярославівна

Olha Danylo

 

Тиханський Сергій Михайлович

Serhiy Tykhanskyy

 

30

НУ «Львівська політехніка»

National University Lvivska Polytechnica

NULP

mMasters

Чура Ігор Іванович

Гайдін Віктор Анатолійович

Victor Haydin

 

Мельник Антоній Сергійович

Antony Melnyk

 

Пшеничний Олександр Юрієвич

Oleksandr Pshenychnyy

 

Чура Ігор Іванович

Ihor Chura

 Coach

31

Одесский Национальный Университет им. И. И. Мечникова

I. I. Mechnikov Odessa National University

ONU

Boyan

Обухов Пётр Геннадиевич

Обухов Пётр Геннадиевич

Peter Obukhov

 Coach

Чеканов Кирилл Владимирович

Kirill Chekanov

 

Петров Олег Александрович

Oleg Petrov

 

Моисеев Юрий Юрьевич

Yurij Moiseev

 

32

Одеська державна академія холоду

Odessa State Academy of Refrigeration

OSAR

OSAR

Антонова Альфія Раісівна

Антонова Альфія Раісівна

Alfiya Antonova

 Coach

Косович Андрій Тарасович

Andrew Kosovich

 

Сидоренко Евген Володимирович

Eugene Sidorenko

 

Бондаренко Павло Анатолійович

Pavlo Bondarenko

 

33

Орловский государственный технический университет

Orel state technical university

OrelSTU

OrelSTU KBK

Соков Олег Алексеевич

Соков Олег Алексеевич

Oleg Sokov

 Coach

Куприн Александр Александрович

Alexander Kouprin

 

Квасов Александр Викторович

Alexander Kvasov

 

Батранин Алексей Андреевич

Alexey Batranin

 

34

Приазовський державний технічний університет

Priazov State Technical University

PSTU

DWORDS

Міроненко Дмитро Сергійович

Міроненко Дмитро Сергійович

Dmitry Mironenko

 Coach

Єфремов Євген Анатолійович

Yevgeniy Yefremov

 

Кондрашин Станіслав Станіславович

Stanislav Kondrashin

 

Гранкін Михайло Вікторович

Michael Grankin

 

35

Севастопольский национальный технический университет

Sevastopol National Technical University

SNTU

HOSTEL III

Тертичний Анатолій Іванович

Тертичний Анатолій Іванович

Anatoly Tertychny

 Coach

Шпирний Дмитро Васильович

Dmitry Shpirniy

 

Сайфуллін Тімур Рамільович

Timur Saifullin

 

Кузнецов Олексій Валерійович

Aleksey Kuznetsov

 

36

Севастопольский национальный технический университет

Sevastopol National Technical University

SNTU

OCEAN

Бегун Антон Сергеевич

Бегун Антон Сергеевич

Anton Begun

 Coach

Бульда Ярослав Вікторович

Yaroslaw Bulda

 

Скворцов Арсеній Олександрович

Arseniy Skvortsov

 

Мазаєв Андрій Андрійович

Andrey Mazaev

 

37

Слов‘янський Державний Педагогічний Університет

Slovyansk State Pedagogical University

SSPU

FM-TEAM

Рубан Миколай Миколайович

Рубан Миколай Миколайович

Nikolay Ruban

 Coach

Татьянчиков Андрій Олександрович

Andrey Tatyanchikov

 

Байдуга Катерина Володимирівна

Kate Bayduga

 

Данилюк Карина Василівна

Данилюк Карина Василівна

Karina Daniluk

 

38

Сумской государственный университет

Sumy State University

SumDU

SSU Team

Петров Сергей Александрович

Иващенко Виталий Анатолиевич

Vitaliy  Ivashchenko

 

Руденко Александр Геннадиевич

Aleksandr Rudenko

 

Дибров Борис Александрович

Boris Dibrov

 

Петров Сергей Александрович

Sergey Petrov

 Coach

39

Таврический национальный университет им. В.И. Вернадского

The Taurida V.I. Vernadsky National University

TNU

TNU Team 1

Козлов Александр Иванович

Козлов Александр Иванович

Alexander Kozlov

 Coach

Баринов Виктор Сергеевич

Victor Barinov

 

Канищев Сергей Андреевич

Sergey Kanishchev

 

Абоимов Сергей Александрович

Sergey Aboimov

 

40

Таврический национальный университет им. В.И. Вернадского

The Taurida V.I. Vernadsky National University

TNU

TNU Team 2

Козлов Александр Иванович

Козлов Александр Иванович

Alexander Kozlov

 Coach

Мангилёв Александр Юрьевич

Alexander Mangilev

 

Миланин Александр Альбертович

Alexander Milanin

 

Винц Александр Борисович

Alexander Vints

 

41

Тбилисский государственный университет им. Иванэ Джавахишвили

I.Javakhishvili Tbilisi State University

Tbilisi SU

Tbilisi SU

Заркуа Теодоре Ясонович

Заркуа Теодоре Ясонович

Teodore Zarkua

 Coach

Сагинадзе Георгий Иванович

Giorgi Saghinadze

 

Леквеишвили Георгий Давидович

Giorgi Lekveishvili

 

Богданов Эльдар Фаикович

Eldar Bogdanov

 

42

Тернопільский національний економічний університет

Тернопільский національний економічний університет

Ternopil National Economic University

TNEU

TNEU

Горішний Олег Володимирович

Горішний Олег Володимирович

Oleh Horishnyy

 Coach

Дивак Тарас Миколайович

Taras Dyvak

 

Романюк Павло Романович

Pavlo Romanyuk

 

Струбицький Ростислав Павлович

Rostyslav Strubytskyy

 

43

Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури

KHARKIV STATE TECHNICAL UNIVERSITY OF CONSTRUCTION AND ARCHITECTURE

KSTUCA

kiberneticus

Ніколаєва Олена Георгіївна

Ніколаєва Олена Георгіївна

Olena Nikolaeva

 Coach

Скоробагатий Олексій Іванович

Oleksiy Skorobagaty

 

Максимів Олександр Валерійович

Oleksandr Maksimov

 

Симоненко Олексій Леонідович

Oleksiy Simonenko

 

44

Харківський національний університет внутрішніх справ

Kharkov National University of Internal Affairs

KNUIA

KNUIA

Кольченко Олексій В’ячеславович

Кольченко Олексій В’ячеславович

Alexey Kolchenko

 Coach

Діхтярук Олександр Валерийович

Alexandr Dihtyaruk

 

Мар’янчик Артур Олександрович

Artur Maryanchik

 

Попіка Олег Віталійович

Oleg Popika

 

45

Харьковский национальный университет радиоэлектрники

Kharkiv National University of Radioelectronics

KNURE

khnure2

Вечур А.В.

Карпинская Анастасия Михайловна

Anastasia Karpinska

 

Скорик Александр Анатольевич

Alexander Skorik

 

Фесенко Мария Владимировна

Maria Fesenko

 

Вечур Александр Владимирович

Alexander Vechur

 Coach

46

Харьковский национальный экономический университет

Kharkov  National University of Economics

KNUE

EngEc

Щербаков Александр Всеволодович

Щербаков Александр Всеволодович

Alexandr Scherbakov

 Coach

Грачев Андрей Игоревич

Andrey Grachov

 

Нарышкин Виктор Сергеевич

Viktor Naryshkin

 

Таран Александр Александрович

Alexandr Taran

 

47

Харьковский национальный экономический университет

Kharkov  National University of Economics

KNUE

GUN_C++

Щербаков Александр Всеволодович

Щербаков Александр Всеволодович

Alexandr Scherbakov

 Coach

Гаврилов Игорь Дмитриевич

Igor Gavrilov

 

Нечипоренко Алексей Викторович

Alexey Nechiporenko

 

Православный Валерий Дмитриевич

Valery Pravoslavny

 

48

Херсонський національний технічний університет

Kherson National Technical University

KNTU

KafIT

Хохлов Вадим Анатолійович

Плотніков Алексій Олегович

Aleksei Plotnikov

 Coach

Величко Юрій Ігорович

Yuriy Velichko

 

Дейнега Ілля В'ячеславович

Ilia Deinega

 

Кальмус Андрій Григорович

Andriy Kal‘mus

 

49

Чернівецький національний університет ім. Ю.Федькевича

Cherniveckij  national university named by Y.Fedkevich

CHNU

CHNU

Лазорик Василь Васильович

Лазорик Василь Васильович

Vasyl Lazoryk

 Coach

Ігонкін Дмитро Іванович

Dmytro Igonkin

 

Зарубайко Сергій Васильович

Sergiy Zarubayko

 

Татарченко Максим Олегович

Maxym Tatarchenko

 

50

Чернівецький торговельно-економічний інститут, Київського національного торговельно-економічного університету

The Chernivts  Trade Economics Institute of the Kyiv National Trade Economics University

CHTEI KNTEU

KISIM

Чернов Володимир Макарович

Чернов Володимир Макарович

Volodymyr Chernov

 Coach

Марусик Сергій Іванович

Sergij Marusyk

 

Одинський Тарас Іванович

Taras Odunskyj

 

Куц Андрій Олександрович

Andrij Kuz

 

51

Черноморский филиал Московского Государственного Университета им. М.В.Ломоносова

Sea Branch of Moscow State University

BSB MSU

BSB MSU

Мистряну Иван Леонидович

Мистряну Иван Леонидович

Ivan Mistreanu

 Coach

Ходак Максим Олегович

Maxim Khodak

 

Чугалинский Константин Андреевич

Konstantin Chugalinksy

 

Пустовалов Алексей Сергеевич

Alexey Pustovalov

 

52

Ялтинський університет менеджменту

Yalta Management University

YUM

YUM

Герасін Марк Леонідович

Герасін Марк Леонідович

Mark Gerasin

 Coach

Давідоглов Станіслав Павлович

Stanislav Dovidoglov

 

Красиков Павло Михайлович

Pavel Krasikov

 

Цибулін Олег Олеговіч

Oleg Tsibulin

 




 
©2005-2019 Харьковский национальный университет радиоэлектроники
Разработка: Байбаков Максим, Якимович Павел. Powered by OlympCMS