Главная

      Правила

      Олимпиады

      Фотогалерея

      Видеогалерея

      Новости

      Статьи

      Контакты

      Форум

Генеральный спонсор

Спонсор 


 

Суммарные результаты

Добивание.doc
Суммарные результаты.doc

Місце

Вищий навчальний заклад

Команда

Кількість розв’язаних задач

Штрафний час

Тренер

Учасники

Ком

1.

Київський Національний Університет ім. Т. Шевченко

Pointless_ KNU [Simonenko, Neiter, Grynenko]

39

4411

Бондаренко Виталий Викторович

Виталий Викторович Бондаренко

 Coach

Нейтер Даніїл Юлійович

 

Сімоненко Владислав Євгенович

 

Гриненко Андрій Андрійович

 

2.

Київський Національний Університет ім. Т. Шевченко

KNU DDRAGONS_ KNU [Znovyak, Rizvanov, Raichuk]

32

3607

Бондаренко Виталий Викторович

Виталий Викторович Бондаренко

 Coach

Райчук Антон Володимирович

 

Різванов Роман Рафаелович

 

Знов’як Юрій Володимирович

 

3.

Львівський національний університет імені І. Франка

Scorpions_ Lviv NU [Biletskyy, Korkuna, Babilya]

31

3283

Білецький Василь Миколайович

Білецький Василь Миколайович

 Coach

Коркуна Остап Олегович

 

Бабіля Руслан Васильович

 

4.

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

IF_ NTU "KhPI" [Dzhulgakov, Polosukhin]

25

2379

Галуза Олексій Анатолійович

Галуза Олексій Анатолійович

 Coach

Джулгаков Дмитро Віталійович

 

Полосухін Ілля Дмитрович

 

5.

Тбилисский государственный университет им. Иванэ Джавахишвили

Tbilisi SU _ Tbilisi SU [Lekveishvili, Bogdanov, Saghinadze]

20

2494

Заркуа Теодоре Ясонович

Заркуа Теодоре Ясонович

 Coach

Сагинадзе Георгий Иванович

 

Леквеишвили Георгий Давидович

 

Богданов Эльдар Фаикович

 

6.

Харьковский национальный университет радиоэлектрники

DefaultDream_ KNURE [Kuvshynov, Lyapota, Skrypachova]

19

2466

Вечур Александр Владимирович

Вечур Александр Владимирович

 Coach

Кувшинов Александр Евгеньевич

 

Ляпота Павел Николаевич

 

Скрипачёва Маргарита Андреевна

 

7.

Таврический национальный университет им. В.И. Вернадского

TNU Team 1_ TNU [Barinov, Kanishchev, Aboimov]

19

2580

Козлов Александр Иванович

Козлов Александр Иванович

 Coach

Баринов Виктор Сергеевич

 

Канищев Сергей Андреевич

 

Абоимов Сергей Александрович

 

8.

НТУУ "КПИ"

IASA [Kasitskyy, Korduban, Slyusarenko]

18

1961

Ирина Назарчук

Ирина Назарчук

 Coach

Кордубан Дмитрий Александрович

 

Слюсаренко Алексей Александрович

 

Касицкий Алексей Викторович

 

9.

Донецький Нацiональний унiверситет

Fortune_DonNU [Lunyov, Neiman, Korolyov]

16

1968

Неспирный Виталий Николаевич

Неспирный Виталий Николаевич

 Coach

Лунев Антон Андреевич

 

Нейман Евгений Викторович

 

Королев Вячеслав Александрович

 

10.

Львівський національний університет імені І. Франка

RockWellTeam_ Lviv NU [Voyetsa, Dzyuma, Yevchinets]

16

2684

Білецький Василь Миколайович

Євчинець Ігор Петрович

 

Дзюма Дмитро Володимирович

 

Воєца Олександр Олександрович

 

11.

Львівський національний університет імені І. Франка

Sent_ Lviv NU [Nakryjko, Bardakov, Yaremko]

13

1552

Білецький Василь Миколайович

Бардаков Сергій Олександрович

 

Накрийко Андрій Володимирович

 

Яремко Михайло Зіновійович

 

12.

Таврический национальный университет им. В.И. Вернадского

TNU Team 2_ TNU [Mangilev, Milanin, Vints]

11

1428

Козлов Александр Иванович

Козлов Александр Иванович

 Coach

Мангилёв Александр Юрьевич

 

Миланин Александр Альбертович

 

Винц Александр Борисович

 

13.

НУ «Львівська політехніка»

Eternals_ NULP [Holoborod'ko, Tykhanskyy, Danylo]

11

1552

Чура Ігор Іванович

Чура Ігор Іванович

 Coach

Голобородько Михайло Миколайович

 

Данило Ольга Ярославівна

 

Тиханський Сергій Михайлович

 

14.

Винницький національних технічний університет

VNTU-2 [Schepanovskiy, Podolskiy, Mikhalevskiy]

9

1057

Месюра Володимир Іванович

Майданюк Володимир Павлович

 Coach

Михалевський Євгеній Валерійович

 

Подольський Андрій Олегович

 

Щепановський Костянтин

 

15.

НУ «Львівська політехніка»

mMasters_ NULP [Haydin, Melnyk, Pshenychnyy]

9

1332

Чура Ігор Іванович

Гайдін Віктор Анатолійович

 

Мельник Антоній Сергійович

 

Пшеничний Олександр Юрієвич

 

Чура Ігор Іванович

 Coach

16.

Орловский государственный технический университет

OrelSTU KBK_ OrelSTU [Kvasov, Kouprin, Batranin]

9

1605

Соков Олег Алексеевич

Соков Олег Алексеевич

 Coach

Куприн Александр Александрович

 

Квасов Александр Викторович

 

Батранин Алексей Андреевич

 

17.

Донецький Нацiональний унiверситет

VIP_ DonNU [Kuzovkov, Timchuk, Lomonos]

8

1437

Парамонов Антон Iванович

Парамонов Антон Iванович

 Coach

Кузовков Максим Сергiйович

 

Тимчук Олег Сергійович

 

Ломонос Антон Геннадійович

 

18.

Винницький національних технічний університет

VNTU-1 [Nevidomy,Stakh,Kozachuk]

7

611

Месюра Володимир Іванович

Месюра Володимир Іванович

 Coach

Невідомий Віталій Петрович

 

Стах Олексій Сергійович

 

Козачук Андрій Валерійович

 

19.

Сумской государственный университет

SSU Team_ SumDU [Dibrov, Ivashchenko, Rudenko]

5

543

Петров Сергей Александрович

Иващенко Виталий Анатолиевич

 

Руденко Александр Геннадиевич

 

Дибров Борис Александрович

 

Петров Сергей Александрович

 Coach

20.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського «ХАІ»

Cybernetics_ KhAI [Diduk, Zavgorodny, Sokolov]

4

523

Голуб Надія Григорівна

Голуб Надія Григорівна

 Coach

Дідук Кирилл Сергійович

 

Завгородній Євген Юрійович

 

Соколов Микита Сергійович

 

21.

Національний гірний університет

NMU-2 [Nesterov,Hachko]

4

631

Гончарук Сергій Олександрович

Гончарук Сергій Олександрович

Coach

Нестеров Максим Евгенович

 

Хачко Роман Віталійович

 

22.

Комп'ютерна академія "ШАГ". Дніпропетровська філія

Step_ CA "Step" [Sudakov, Filatova, Voloshin]

4

815

Власенко Ольга Леонідівна

Власенко Ольга Леонідівна

 Coach

Волошин Роман Вікторович

 

Судаков Андрій Володимирович

 

Филатова Юлія Євгенівна

 

23.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського «ХАІ»

Desperados_ KhAI [Protsenko, Kovtun, Starov]

4

946

Дужий В’ячеслав Ігорович

Дужий В’ячеслав Ігорович

 Coach

Ковтун Ярослав Віталійович

 

Старов Олексій Олександрович

 

Проценко Олексій Геннадійович

 

24.

Харьковский национальный университет радиоэлектрники

khnure2_ KNURE [Karpinska, Skorik, Fesenko]

3

674

Вечур Олександр Володимирович

Карпинская Анастасия Михайловна

 

Скорик Александр Анатольевич

 

Фесенко Мария Владимировна

 

Вечур Александр Владимирович

 Coach

25.

Одесский Национальный Университет им. И. И. Мечникова

Boyan_ ONU [Chekanov, Petrov, Moiseev]

2

89

Обухов Пётр Геннадиевич

Обухов Пётр Геннадиевич

 Coach

Чеканов Кирилл Владимирович

 

Петров Олег Александрович

 

Моисеев Юрий Юрьевич

 

26.

Черноморский филиал Московского Государственного Университета им. М.В.Ломоносова

BSB MSU [Chugalinksy, Pustovalov, Khodak]

2

140

Мистряну Иван Леонидович

Мистряну Иван Леонидович

 Coach

Ходак Максим Олегович

 

Чугалинский Константин Андреевич

 

Пустовалов Алексей Сергеевич

 

27.

Национальный университет кораблестроения имени адмирала Макарова

NUS [Borisevich, Znajko, Kuzin]

2

269

Беркунский Евгений Юрьевич

Беркунский Евгений Юрьевич

 Coach

Борисевич Алексей Андреевич

 

Знайко Дмитрий Сергеевич

 

Кузин Виталий Геннадиевич

 

28.

Севастопольский национальный технический университет

HOSTEL III_ SNTU [Kuznetsov, Saifullin, Shpirniy]

2

357

Тертичний Анатолій Іванович

Тертичний Анатолій Іванович

 Coach

Шпирний Дмитро Васильович

 

Сайфуллін Тімур Рамільович

 

Кузнецов Олексій Валерійович

 

29.

Волинський національний університет імені Лесі Українки

Everest _VNU [Shchegelskij, Yuhimchuk, Degtyaryk]

2

368

Чепрасова Тетяна Іванівна

Чепрасова Тетяна Іванівна

 Coach

Дегтярук Дмитро Леонідович

 

Щегельський Тарас Сергійович

 

Юхимчук Володимир Олександрович

 

30.

Приазовський державний технічний університет

DWORDS_ PSTU [Grankin, Kondrashin, Yefremov]

2

662

Міроненко Дмитро Сергійович

Міроненко Дмитро Сергійович

 Coach

Єфремов Євген Анатолійович

 

Кондрашин Станіслав Станіславович

 

Гранкін Михайло Вікторович

 

31.

Херсонський національний технічний університет

KafIT_ KNTU [Velichko, Deinega, Kal`mus]

1

56

Кирийчук Дмитро Леонідович

Кирийчук Дмитро Леонідович

 Coach

Величко Юрій Ігорович

 

Дейнега Ілля В'ячеславович

 

Кальмус Андрій Григорович

 

32.

Мелитопольский государственный педагогический университет

PPC_ MSPU [Yevchenko, Zaravnjaev, Goncharov]

1

59

Додонов Антон Валерьевич

Додонов Антон Валерьевич

 Coach

Заравняев Роман Михайлович

 

Гончаров Сергей Сергеевич

 

Евченко Павел Борисович

 

33.

Севастопольский национальный технический университет

OCEAN_ SNTU [Mazaev, Skvortsov, Bulda]

1

136

Бегун Антон Сергеевич

Бегун Антон Сергеевич

 Coach

Бульда Ярослав Вікторович

 

Скворцов Арсеній Олександрович

 

Мазаєв Андрій Андрійович

 

34.

Дніпродзержинський державний технічний університет

PZ_DSTU [Lutsenko, Sugal, Korotkov]

1

142

Крамаренко Володимир Васильович

Крамаренко Володимир Васильович

 Coach

Луценко Олег Павлович

 

Сугаль Сергій Олексанндрович

 

Коротков Олег Ігоревич

 

35.

Класичний приватний університет

CPU-Z [Shendenkov, Sicheva, Mosin]

1

181

Шумада Роман Ярославович

Шумада Роман Ярославович

 Coach

Січева Олександра Сергіївна

 

Шенденков Сергій Володимирович

 

Мосін Андрій Володимирович

 

36.

Харьковский национальный экономический университет

GUN_C++_ KNUE [Nechiporenko, Pravoslavny, Gavrilov]

1

218

Щербаков Александр Всеволодович

Щербаков Александр Всеволодович

 Coach

Гаврилов Игорь Дмитриевич

 

Нечипоренко Алексей Викторович

 

Православный Валерий Дмитриевич

 

37.

Тернопільский національний економічний університет

TNEU [Dyvak, Strubytskyy, Romanyuk]

1

256

Горішний Олег Володимирович

Горішний Олег Володимирович

 Coach

Дивак Тарас Миколайович

 

Бігуc Анатолій

 

Струбицький Ростислав Павлович

 

38.

Одеська державна академія холоду

OSAR [Bondarenko, Sidorenko, Kosovich]

1

442

Антонова Альфія Раісівна

Антонова Альфія Раісівна

 Coach

Косович Андрій Тарасович

 

Сидоренко Евген Володимирович

 

Бондаренко Павло Анатолійович

 

-

Класичний приватний університет

Coach_CPU [Roman Shumada]

0

0

Шумада Роман Ярославович

Шумада Роман Ярославович

Coach

-

Херсонський національний технічний університет

Coach_Herson [Dmitry Kiriychuk]

0

0

Кирийчук Дмитро Леонідович

Кирийчук Дмитро Леонідович

Coach

-

Слов`янський Державний Педагогічний Університет

Coach_SSPU [Nikolay Ruban]

1

61

Рубан Миколай Миколайович

Рубан Миколай Миколайович

Coach

-

Сумской государственный университет

Coach_SSU [Sergey Petrov]

2

348

Петров Сергей Александрович

Петров Сергей Александрович

Coach

39-49.

Закарпатський державний університет

Dream team_ ZakDU [Salamatov, Petrichkovich, Ugrin]

0

0

Опейда Андрій Володимирович

Опейда Андрій Володимирович

 Coach

Угрин Віктор Іванович

 

Петричкович Олександр Анатолієвич

 

Тимошенко Яків Якович

 

39-49.

Національний лісотехнічний університет України

DreamTeam_ NLTY [Petryanych, Prusak]

0

0

Дендюк Михайло Володимирович

Дендюк Михайло Володимирович

 Coach

Прусак Юрій Володимирович

 

Петрянич Олександр Володимирович

 

39-49.

Харьковский национальный экономический университет

EngEc_ KNUE [Grachov, Taran, Naryshkin]

0

0

Щербаков Александр Всеволодович

Щербаков Александр Всеволодович

 Coach

Грачев Андрей Игоревич

 

Нарышкин Виктор Сергеевич

 

Таран Александр Александрович

 

39-49.

Слов`янський Державний Педагогічний Університет

FM-TEAM_ SSPU [Bayduga, Daniluk, Tatyanchikov]

0

0

Рубан Миколай Миколайович

Рубан Миколай Миколайович

 Coach

Татьянчиков Андрій Олександрович

 

Байдуга Катерина Володимирівна

 

Данилюк Карина Василівна

 

39-49.

Харківський національний університет внутрішніх справ

KNUIA [Dihtyaruk, Maryanchik, Popika]

0

0

Кольченко Олексій В’ячеславович

Кольченко Олексій В’ячеславович

 Coach

Діхтярук Олександр Валерийович

 

Мар’янчик Артур Олександрович

 

Попіка Олег Віталійович

 

39-49.

Львівський інститут банквської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ)

LBI 1[Klioba, Konopelskyy,Tereshchuk]

0

0

Коноплянко Зеновій Дмитрович

Коноплянко Зеновій Дмитрович

 Coach

Кльоба Тарас Львович

 

Конопельский Михайло Ярославович

 

Терещук Констянтин Петрович

 

39-49.

Львівський інститут банквської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ)

LBI 2 [Tkach, Stets, Khmelnytsky]

0

0

Колодій Юрий Зіновійович

Колодій Юрий Зіновійович

 Coach

Ткач Антон Валерійович

 

Стець Олег Миронович

 

Хмельницький Андрій Іванович

 

39-49.

Донбаський державний технічний університет

MFA_ DonSTU [Verzhakovsky, Gusakov, Balbeko]

0

0

Емельянов Виталий Александрович

Емельянов Виталий Александрович

 Coach

Балбєко Сергій Володимирович

 

Гусаков Дмитро Олександрович

 

Вержаковський Андрій Анатолійович

 

39-49.

Національний гірний університет

NMU-1 [Doroshenko,Bets]

0

0

Гончарук Сергій Олександрович

Гончарук Сергій Олександрович

 Coach

Дорошенко

 

Бець Сергій Олександрович

 

39-49.

Дніпродзержинський державний технічний університет

PM _DSTU [Axionov, Beklemeshev, Tarakhno]

0

0

Літвін Олександр Іванович

Літвін Олександр Іванович

 Coach

Тарахно Ірина Сергіївна

 

Зварич Євгеній Володимирович

 

Аксьонов Владислав Сергійович

 

39-49.

Національний лісотехнічний університет України

Symantec_ NLTY [Zaycev, Fedoriv]

0

0

Дендюк Михайло Володимирович

Дендюк Михайло Володимирович

 Coach

Зайцев Денис Олександрович

 

Федорів Мар’яна Євгеніївна

 




 
©2005-2019 Харьковский национальный университет радиоэлектроники
Разработка: Байбаков Максим, Якимович Павел. Powered by OlympCMS